Ş.ELİF YÜCELEN KAYA

Yönetim Kurulu Başkanı

Cerrahi Uzman Veteriner Hekimi

1979 yılında Samsun’da dünyaya gelen Ş. Elif Yücelen Kaya’nın bugün sahibi olduğu bir klinik, iki de hayvan hastanesi hikayesinin başlangıcı 1997 senesinde Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesini kazanmasıyla başlar.

Fakülte mezuniyetinin ardından öğrencilik yıllarından beri sürekli mesai ile geçen hayatı birazda yaşam felsefesine dönüşür. Elif Yücelen Kaya, 2004 yılında İzmir'in adı gibi şirin olan semti Şirinyer’de genç bir girişimci olarak Monşer Veteriner kliniğini kurar. Yaklaşık 15 yıllık geçen süre zarfında bünyesinde birçok hekime iş olanağı sağlayan ve giderek hasta potansiyeli ve donanımlarla büyüyen bu klinik, bugün ki Yücelen Hayvan Hastanesinin zeminini oluşturur.  2018 yılında yaklaşık 8 ay süren hastane altyapı çalışmalarının ardından kurulan; bugün tam donanımlı, kendine has tarzı ve yoğun hekim kadrosu ile İzmir şehir merkezinde faaliyet göstermekte olan Yücelen Hayvan Hastanesi’nin kurumsal bir işleyişe kavuşmasının ardından, 2020 yılının son aylarında Homeros'un ''ebedi mavilikler ülkesi'' olarak tanımladığı Bodrum'da kıymetli canlılara şifa olmak için hastanenin ikinci şubesini açtı.

www.yucelenhayvanhastanesi.com-acil-veteriner
www.yucelenhayvanhastanesi.com-acil-veteriner

NİLZE ELİF SANSAR

UZMAN VETERİNER HEKİM

2017 Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesin mezunu. Uzman eğitimini Cerrahi Anabilim dalında tamamladı. Uzmanlık tez konusu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Akupunktur ve Lazer Terapi çalışmalarıdır. 2017 den aktif olarak çalışmaktadır. Aramis adında tatlı bir kedi annesi.

www.yucelenhayvanhastanesi.com-acil-veteriner

NAZLI BUSE MUTLU

VETERİNER HEKİM

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesini tamamladı. Muğla'da küçük çaplı bir çiftlik sahibi. Koruyucu hekimlik uygulamalarıyla birlikte arkadaşlık yaptığı 70 den fazla çiftlik hayvanı var. Hayvanların yemleriyle birlikte kendi sebzelerini de yetiştiriyor.

www.yucelenhayvanhastanesi.com

TUĞÇE KAYA

HALKLA İLİŞKİLER & MUHASEBE

1988 yılında İzmirde doğan Tuğçe Kaya ilk,orta ve lise eğitimini yine aynı şehirde tamamlamıştır.209 yılında mersin üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olup çalışma hayatına başlamıştır. Kız ve oğul isminde iki kedi annesidir.

TUBA BAŞ

HASTA KABUL

1975 Fatsa doğumlu. 1997 yılından beri sağlık sektöründe Hasta hizmetleri müdürlüğünde çalıştı.

23 yaşında kızı ve Jack adında köpeğin Teyzesidir.

WhatsApp%20Image%202021-01-22%20at%2010.
www.yucelenhayvanhastanesi.com-acil-veteriner

OĞUZHAN ÇAKMAK

VETERİNER HEKİM

1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen veteriner hekim Oğuzhan Çakmak ilk,orta ve lise öğrenimini Kütahyada tamamladı.Samsun 19 mayıs üniversitesi veteriner fakültesinden 2017 yılında mezun olmuştur.Çiftlik hayvanları üzerine çalışan veteriner hekim Oğuzhan Çakmak,aktif olarak suni tohumlama yapmaktadır.

Evli ve bir erkek çocuk ve bir kedi babasıdır.

www.yucelenhayvanhastanesi.com-acil-veteriner

ÇAĞLA ÖCAY

VETERİNER HEKİMİ

 1987 tarihinde İstanbul doğumlu. 2012 yılında Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesinde lisans eğitimini bitirdi. İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalında doktora programına devam etmekte. 2012 yılı itibariyle İstanbul da çeşitli kliniklerde hekimlik yaptıktan sonra 4 yıllık çiftlik hekimliği tecrübesi ardından 2020 yılında Yücelen ailesine katıldım. Evli ve Leyla adında bir kız annesi.

ECE ERK

HASTA KABUL

1990 İzmir Doğumlu.

Adnan Menderes Üniversitesi Fransız dili edebiyatı bölümünden mezun. Hayvanlara olan sevgisi ve yardım etme istediğinden dolayı

Yücelen ailesine katıldı.

Evli ve Atlas adında bir kedi annesi.

www.yucelenhayvanhastanesi.com-acil-veteriner
www.yucelenehayvanhastanesi.com- 7_24_36

SULTAN ARSLAN

HASTA KABUL

1987 İzmirde dünyaya gelen Sultan Arslan İlk, orta ve lise eğitimini yine aynı şehirde tamamlamıştır. Bilgisayarlı ön muhasebe ve hasta ilişkileri üzerine eğitim alan Sultan Arslanın Asrın isimli bir oğlu ve Bihter adında bir kedi annesi.