Yücelen Hayvan Hastanesi Grubu

Ne Yapar?

Yücelen Hayvan Hastanesi Grubu

Hikayemizin başlangıcı 1997 senesinde hastane sahibimiz Ş.Elif Yücelen Kaya’nın Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ni kazanmasıyla başlıyor. Fakülte mezuniyetinin ardından öğrencilik yıllarından beri sürekli mesai ile geçen hayat birazda yaşam felsefesine dönüşüyor. Kurucumuz 2004 yılında İzmir’in adı gibi şirin olan semti Şirinyer’de Monşer Veteriner Kliniği’ni kuruyor. 2004 yılından beri  geçen süre zarfında bünyesinde birçok hekime iş olanağı sağlayan ve giderek hasta potansiyeli ve donanımlarla büyüyen bu klinik bugün ki Yücelen Hayvan Hastanesi’nin zeminini oluşturuyor.

Buca’nın eski den günümüze ayakta kalan İzmir büyükşehir belediyesinden tescilli, tarihi eser olan   bir köşkünü tam donanımlı ve kendine has tarzı ve yoğun hekim kadrosu ile 1 nisan 2018’den itibaren hayvan hastanesi olarak hizmete açmıştır. Bugün   İzmir yücelen hayvan hastanesi tüm hayvan severlere ve kıymetli canlılara şifa olmak için 7/24 hizmet vermektedir. Derin mavilikler diyarı olan Bodrum’a olan tutkusu 2020 yılında 3. şubesi olan Bodrum Yücelen Hayvan hastanesini Bodrum’daki hayvanseverler ile buluşturdu.

Sizler de sorumluluğunu üstlendiğiniz canlıların her türlü probleminde bizlere 7 gün 24 saat 365 gün arayarak hastanelerimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İNANDIKLARIMIZ

  • Hasta sahiplerimizin canlıları için uygulayabilecekleri çok yönlü koruyucu tıbbi bakım uygulamalarını önermek,
  • Hasta sahiplerimizin canlılarının ihtiyaçlarına dürüstlük ve saygı çerçevesinde samimi ilgi göstererek, uzun dönemli ilişkiler geliştirmek,
  • Hastanemizi, tüm ekip arkadaşlarımızın çabalarıyla temiz, çalışmaktan büyük keyif alınan, toplumda saygın bir yere sahip bir işyeri haline getirmek,
  • Kendilerini eğitim ve yeteneklerini geliştirmeye adamış olan profesyonel ekibimizle hasta bakımını her geçen gün daha mükemmel bir hale getirmektir.

MİSYONUMUZ

  • Sizlerden almış olduğumuz güven ve çocuklarımızın  bizlere vermiş olduğu sevgi ile çalışıyoruz. Her zaman özveri ve disiplin ile empati duygusunu   kaybetmeden hayvan sağılığı üzerine çalışmak bizim en önemli prensibimiz.

  • Güleryüz ve profesyonel hizmet anlayışı ile   başarının kaçınılmaz olduğunun farkındayız. Sadece veteriner hekimlerimiz değil tüm   hastane personelimizin aynı etik ve  takım   çalışması ruhu ile hizmet vermesi gerektiğini biliyor ve uyguluyoruz.