Dahiliye Genel Muayene

Neler Yapiyoruz?

Dahiliye Genel Muayene

Hastanemiz kedi, köpek, kuş, su kaplumbağası, iguana, hamster, tavşan gibi evcil hayvanların, çiflik hayvanları ve yabani hayvanların  tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak teşhis ve tedavi ve ekipmanları ile donatılmıştır.

Optimal veteriner sağlık hizmetleri, hasta, veteriner hekim ve hasta sahibi arasında güveni gerektirir. Amacımız, hayvanlarınızın sağlığı konusunda karar verirken sizleri tam olarak bilgilendirmektir.

Hayvanlarınız için neler yapabileceğini, olanaklarımızı  ve eğitim seviyemizi bu web sitemiz sayesinde öğrenerek küçük dostunuzu ehil ellere teslim ettiğinizden emin olmanızı istiyoruz.

Hastanemiz bünyesinde kedi köpeklerde gözlenen iç hastalıkları problemleri klinik hastalarımızın yaklaşık yüzde kırkını oluşturmaktadır. Bu hasta sıklığından dolayı en son güncel bilgi ve birikimlerle hastanıza yaklaşımda bulunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Hastanemiz var olan bu donanımları sayesinde hayvanlarınızla  ilgili bir sağlık problemi yaşadığınızda izlemiş olduğu güvenilir teşhis yolu ile sizlerin her türlü sorunda bilgilendirilmesi sağlamaktadır.

Semptomatik tedaviden ziyade altta yatan probleme yönelik teşhis yapmakta ve konsülte hekimleri ile konuları detaylı ele almaktadır.