Bodrum Yücelen Hayvan Hastanesi

Her Zaman Yanınızdayız, Tıpkı Onlar Gibi!

Hakkimizda

Bodrum Yücelen Hayvan Hastanesi

İzmir'den sonra, her biri kendi branşında bilgiye sahip veteriner hekimler ve teknik kadro ile Bodrum'un ilk hayvan hastanesi olarak 2020 yılında hizmete girmiştir. 7/24 hizmet anlayışının yanı sıra gezici hastane aracı ile Bodrum yarımadası başta olmak üzere, çevre ilçelerde de veteriner sağlık hizmetlerini yürütmekteyiz.

Hastanemizde Muğla Veteriner Hekimler Odası Fiyat Tarifnamesi uygulanmakta olup, sokak hayvanlarına ayrıcalıklı fiyatlar üzerinden yardımcı olunmaktadır.

Can Dostlarimiz...

Hastalarımız

Sosyal Sorumluluk

I Love Pati

I Love Pati Nedir?

I Love Pati toplumumuzun başta sokaktaki çocuklar olmak üzere tüm can dostlarımıza bakışını değiştirmek ve geliştirmek amacıyla Yücelen Hayvan Hastanesi tarafından başlatılmış bir sosyal sorumluluk projesidir.

I Love Pati Ne Yapar?

I Love Pati toplumun can dostlarımız hakkındaki düşüncelerini değiştirmek ve geliştirmek için başta çocuklarımızı dahil eden etkinlikler düzenler. Can dostlarımız hakkında dijital içerikler üretir ve I Love Pati damgasının toplumsal bir farkındalık yaratması için çalışmalar yapar. Sokaktaki ve barınaktaki çocuklarımızın daha iyi yaşam koşullarına sahip olması için çalışır.

Şubelerimiz