Yücelen Hayvan Hastanesi Grubu 

www.yucelenhayvanhastanesi.com-acil-veteriner

Hikayemizin başlangıcı 1997 senesinde hastane sahibimiz Ş.Elif Yücelen Kaya nın Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesini kazanmasıyla başlıyor. Fakülte mezuniyetinin ardından öğrencilik yıllarından beri sürekli mesai ile geçen hayat birazda yaşam felsefesine dönüşüyor.

Kurucumuz 2004 yılında İzmir'in adı gibi şirin olan semti Şirinyerde Monşer Veteriner kliniğini kuruyor. 2004 yılın dan beri  geçen süre zarfında bünyesinde birçok hekime iş olanağı sağlayan ve giderek hasta potansiyeli ve donanımlarla büyüyen bu klinik bugün ki Yücelen Hayvan Hastanesinin zeminini oluşturuyor.

Buca’nın eski den günümüze ayakta kalan İzmir büyükşehir belediyesinden tescilli, tarihi eser olan   bir köşkünü tam donanımlı ve kendine has tarzı ve yoğun hekim kadrosu ile 1 nisan 2018'den itibaren hayvan hastanesi olarak hizmete açtı.

 Bugün   İzmir yücelen hayvan hastanesi tüm hayvan severlere ve kıymetli canlılara şifa olmak için 7/24 hizmet veriyor.

Derin mavilikler diyarı olan Bodrum'a olan tutkusu 2020 yılında 3. şubesi olan Bodrum Yücelen Hayvan hastanesini Bodrumdaki hayvanseverler ile buluşturdu.

Sizlerde sorumluluğunu üstlendiğiniz canlıların her türlü probleminde bizlere 7 gün 24 saat 365 gün arayarak hastanelerimizin  hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

İnandıklarımız

 

Hasta sahiplerimizin canlıları için uygulayabilecekleri çok yönlü koruyucu tıbbi bakım uygulamalarını önermek,

 

Hasta sahiplerimizin canlılarının ihtiyaçlarına dürüstlük ve saygı çerçevesinde samimi ilgi göstererek, uzun dönemli ilişkiler geliştirmek,

 

Hastanemizi, tüm ekip arkadaşlarımızın çabalarıyla temiz, çalışmaktan büyük keyif alınan, toplumda saygın bir yere sahip bir işyeri haline getirmek,

 

Kendilerini eğitim ve yeteneklerini geliştirmeye adamış olan profesyonel ekibimizle hasta bakımını her geçen gün daha mükemmel bir hale getirmek

 

YÜCELEN HAYVAN HASTANESİ GRUBU

www.yucelenhayvanhastanesi.com-acil-veteriner